Drużyny Odkrywców






Chorągiew Białostocka ZHP

  • 6 Suwalska Drużyna Wielopoziomowa „Wilki”, Hufiec ZHP Suwałki

Chorągiew Dolnośląska ZHP

  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużna Harcerska „Elfy z Cienistej Doliny”, Hufiec ZHP Wrocław
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Elfy z Doliny Mgieł”, Hufiec ZHP Wrocław
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza „Envintalaya”, Hufiec ZHP Wrocław
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa ” Elfy z Cienistej Doliny „, Hufiec ZHP Wrocław
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa „Elfy z Doliny Mgieł”, Hufiec ZHP Wrocław
  • 15 Drużyna Harcerska „Lipczanie” z Platerówki, Hufiec ZHP Lubań

Chorągiew Gdańska ZHP

  • 6 Wielopoziomowa Gdańska Drużyna Harcerska „Fari”, Hufiec ZHP Gdańsk-Portowa
  • 31 Drużyna Harcerska „Wataha”, Hufiec ZHP Malbork

Chorągiew Kielecka ZHP

  • 5 Konecka Drużyna Harcerska „Feniks” im. ppor. cc. Waldemara Szwieca „Robota”, Hufiec ZHP Końskie
  • 7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Wataha”, Hufiec ZHP Ostrowiec Świętokrzyski
  • 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater, Hufiec ZHP Starachowice
  • 52 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Włóczykije” im. hm. Elżbiety Gargul, Hufiec ZHP Ostrowiec Świętokrzyski
  • 998 Kielecka Drużyna Harcerska im. kpt. poż. hm. Stefana Maja, Hufiec ZHP Kielce – Miasto

Chorągiew Krakowska ZHP

  • 1 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców „Il Mondo”, Hufiec ZHP Oświęcim
  • 4 Drużyna Odkrywców „Młode Wilki”, Hufiec ZHP Oświęcim

Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP

  • 7 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza „Forward”, Hufiec ZHP Bydgoszcz-Miasto
  • 41. Wędrownicza Drużyna Harcerska „Muppety” im. Tony’ego Halika, Hufiec ZHP Włocławek-Powiat
  • 74 Drużyna Starszoharcerska „Spartanie” im. Mikołaja z Ryńska w Nowej Wsi, Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń

Chorągiew Lubelska ZHP

  • 6 Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Rzarłacze”, Hufiec ZHP Zamość
  • 9 Zamojska Drużyna Wielopoziomowa „Ventus”, Hufiec ZHP Zamość
  • 12 Tomaszowska Drużyna Harcerek „Kamienie z Górskiego Potoku” im. harcmistrza Stefana Mirowskiego, Hufiec ZHP Tomaszów Lubelski
  • 42 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska „Paradoks”, Hufiec ZHP Lublin

Chorągiew Łódzka ZHP

  • 4 Wielopoziomowa Męska Drużyna Harcerska „Wrzos” im. Ireny Poborc w Spale, Hufiec ZHP Inowłódz
  • 17 Łódzka Drużyna Wędrownicza, Hufiec ZHP Łódź-Bałuty
  • 44 Drużyna Harcerska „Iskra”, Hufiec ZHP Inowłódz
  • 917 Łódzka Drużyna Harcerek, Hufiec ZHP Łódź-Bałuty

Chorągiew Mazowiecka ZHP

  • 3 Zambrowska Drużyna Harcerska „Grota”, Hufiec ZHP Ostrołęka
  • 8 Żuromińska Drużyna Harcerska „Semper Fidelis”, Hufiec ZHP Żuromin
  • 12 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ,,Feniks”, Hufiec ZHP Ciechanów
  • 14 Ostrołęcka Drużyna Harcerska „Spirydion”, Hufiec ZHP Ostrołęka
  • 29 Grunwaldzka Ostrowska Drużyna Harcerska „Pogodni”, Hufiec ZHP Wyszków
  • 44 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Plankton”, Hufiec ZHP Grójec
  • 303 Turystyczno-Krajoznawcza Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Włóczęga” im. Andrzeja Małkowskiego w Mińsku Mazowieckim, Hufiec ZHP „Mazowsze” Mińsk Mazowiecki

Chorągiew Opolska ZHP

  • 4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Strażacka, Hufiec ZHP Nysa
  • 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. „Maryśka”, Hufiec ZHP Kędzierzyn-Koźle
  • 98 Nyska Męska Drużyna Wędrownicza ‘Vis’, Hufiec ZHP Nysa

Chorągiew Podkarpacka ZHP

  • 1 Pilzneńska Drużyna Harcerska „Zielona Jedynka” im.Eleonory Świerczek ps. ‚Paproć”, Hufiec ZHP Ziemi Pilźnieńskiej
  • 1. Ropczycka Drużyna Wędrownicza Odkrywców im. Tadeusza Kościuszki, Hufiec ZHP Ropczycko-Sędziszowski
  • 6 Drużyna Harcerska „Iskra” z Dukli, Hufiec ZHP Krosno
  • 11 Pilzneńska Drużyna Starszoharcerska „Pocisk” im. Zygmunta Pawlusa ps. „Turek”, Hufiec ZHP Ziemi Pilźnieńskiej
  • 19 Drużyna Harcerska „Invictus” im. Józefa Piłsudskiego, Hufiec ZHP Krosno
  • 42 Drużyna Harcerska, Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej

Chorągiew Stołeczna ZHP

  • 147 Warszawska Drużyna Starszoharcerska „Błękitni”, Hufiec ZHP Warszawa Wawer

Chorągiew Śląska ZHP

  • 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Amonit”, Hufiec ZHP Ziemi Zawierciańskiej
  • 7 Katowicka Drużyna Harcerska im. 2 Pułku Powstańców Śląskich, Hufiec ZHP Katowice
  • 11 Rudzka Drużyna Harcerska „Catrinos”, Hufiec ZHP Ruda Śląska
  • 12 Drużyna Harcerska „Bastion” im. Trzech bohaterów, Hufiec ZHP Piekary Śląskie
  • 119 Zagłębiowska Druzyna Harcerska „Pomarańczarnia” im. Andrzeja Małkowskiego, Hufiec ZHP Ziemi Będzińskiej
  • Krąg Instruktorski „Drogowskaz”, Hufiec ZHP Beskidzki

Chorągiew Warmińsko-Mazurska ZHP

  • 1 Młynarska Drużyna Odkrywców „Lwy”, Hufiec ZHP Elbląg
  • 25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza, Hufiec ZHP Iława

Chorągiew Wielkopolska ZHP

  • 17 Męska Drużyna Wędrownicza „Grom”, Hufiec ZHP Poznań-Rejon
  • 44 Drużyna Harcerek Starszych „Biała Róża” im. hm. Floriana Marciniaka, Hufiec ZHP Gniezno
  • 47 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych „Tajfun”, Hufiec ZHP Września

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP

  • 1 Tanowska Drużyna Harcerska „Sokoły”, Hufiec ZHP Szczecin
  • 22 Koszalińska Drużyna Wędrownicza „Płomień”, Hufiec ZHP Ziemi Koszalińskiej
  • 33Starszoharcerska Drużyna Odkrywców „Zwiad” im. rtm. Witolda Pileckiego, Hufiec ZHP Stargard
  • 42 Gryficka Drużyna Harcerska ,,Ciche Cienie”, Hufiec ZHP Goleniów

Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP

  • 5 Drużyna Harcerska „Bobry”, Hufiec ZHP Zielona Góra
  • 19 Drużyna Harcerska „Tornado”, Hufiec ZHP Nowa Sól