Ranking PRO


W poniższym rankingu odnajdziecie punkty, jakie otrzymały jednostki po realizacji propozycji programowych oraz innych aktywności w ramach PRO.

Lp.Nazwa jednostkihufiecchorągiewpoziom zaawansowaniapunkty do wykorzystania na kolejny poziompunkty razemCzas OdkrywcówRegiobook PROGra planszowa PROReportaż PROSpot PROSzlak PROModelarstwo PROQuesting PROLiDAR PROOtwarte Zabytki PROWydarzenie PROLuter 2017EDD PROEkspedycjaWyspiański 150Superbohaterorganizacja Rajdu Grunwaldzkiego 2015organizacja Rajdu Odkrywców 2016organizacja Rajdu Odkrywców 2017organizacja Rajdu Odkrywców 2018organizacja Rajdu Odkrywców 2019
112 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ,,Feniks''CiechanówMazowieckazielony339539813860510000000008605010073
229 Grunwaldzka Ostrowska Drużyna Harcerska "Pogodni"WyszkówMazowieckazielony2475071643652334000000380084600000
36 Drużyna Starszoharcerska "Rzarłacze" im. J. Harczuk-Muszyńskiej ZamośćLubelskazielony28248211105550000000420013200092
438 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii PlaterStarachowiceKieleckazielony2784781350420003204518370601090000
515 Drużyna Harcerska "Lipczanie" z PlaterówkiLubańDolnośląskazielony197457780552540060000000139600000
612 Drużyna Harcerska "Bastion" im. Trzech BohaterówPiekary ŚląskieŚląskazielony1943947705600060025000010900067
741. Wędrownicza Drużyna Harcerska "Muppety" im. Tony'ego HalikaPowiatu WłocławskiegoKujawsko-Pomorskazielony1863868600000000500190005010081
86 Drużyna Harcerska "Iskra" w DukliKrosnoPodkarpackazielony124324151000450200012000960000
933 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców ,,Zwiad'' im. rtm. Witolda PileckiegoStargardZachodniopomorskagranatowy16529013700534006000000000000
104 Grunwaldzka Harcerska Brygada StarszaNysaOpolskazielony742749300000000000000010081
1143 Drużyna Wędrownicza „Plankton”GrójecMazowieckagranatowy1382635304504014601603500000000
121 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Amonit"Ziemi ZawierciańskiejŚląskagranatowy1242493705104500310181700005000
1315 Drużyna Starszoharcerska "Świt" w Nowogrodzie BobrzańskimZielona GóraZiemi Lubuskiejgranatowy11524004452000000180001260000
141 Tanowska Drużyna Harcerska "Sokoły"PoliceZachodniopomorskazielony3523554003700003500001090000
151 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców "Il Mondo"OświęcimKrakowskagranatowy66231770036380000004000400000
1619 Drużyna Harcerska "Buki" im. Aleksandra KamińskiegoNowy TomyślWielkopolskazielony17217000000000000005010067
1725 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława GrzymowiczaIławaWarmińsko-Mazurskagranatowy872121110000000000100910000
1814 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Spirydion"OstrołękaMazowieckagranatowy862111110000000000000001000
193 Zambrowska Drużyna Harcerska "Grota"OstrołękaMazowieckagranatowy7419956001304500003500005000
207 Katowicka Drużyna Harcerska im. 2 Pułku Powstańców ŚląskichKatowiceŚląskagranatowy5217788000000000000890000
217 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Forward"Bydgoszcz-MiastoKujawsko-Pomorskagranatowy5217724395204517000000000000
227 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zielona Siódemka” z Nowego WarpnaPoliceZachodniopomorskaczarny941740000000000180126300000
232 Młynarska Drużyna Starszoharcerska "Taurus"ElblągWarmińsko-Mazurskagranatowy48173055532500040000000000
246 Drużyna Harcerska "Dziki"SłubiceZiemi Lubuskiejczarny881730000000000200118350000
25Krąg Starszyzny Harcerskiej „Zarzewie” przy 12 Szczepie NowowarpieńskimPoliceZachodniopomorskaczarny911710000000000150126300000
2642 Gryficka Drużyna Harcerska ,,Ciche Cienie"GoleniówZachodniopomorskaczarny10915915900000000000000000
275 Konecka Drużyna Harcerska "Feniks" im. ppor. cc. Waldemara Szwieca "Robota"KońskieKieleckagranatowy3315881000000000000000077
2826 Drużyna Harcerska im. Andrzeja Małkowskiego "Leśni"BytomŚląskagranatowy26151300000000000001210000
2922 Koszalińska Drużyna Wędrownicza "Płomień"Ziemi KoszalińskiejZachodniopomorskagranatowy20145127000000000018000000
3074 Drużyna Starszoharcerska "Spartanie" im. Mikołaja z Ryńska w Nowej WsiGolub-DobrzyńKujawsko-Pomorskagranatowy191440510100581400110000000
316 Drużyna Starszoharcerska "Wilcza..."BrzeskoKrakowskaczarny941440000000000001440000
321 Pilzneńska Drużyna Harcerska "Zielona Jedynka" im.Eleonory Świerczek ps. 'Paproć"Ziemi PilźnieńskiejPodkarpackaczarny9214214200000000000000000
336 Suwalska Drużyna Wędrownicza "Wilki"SuwałkiBiałostockagranatowy1614103900052000000005000
341 Tanowska Drużyna Starszoharcerska "Rarogi"PoliceZachodniopomorskaczarny911410000000000001410000
3513 Drużyna Starszoharcerska "Pochodni"Tomaszów LubelskiLubelskaczarny2914125000000054000620000
3611 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "Envintalaya"WrocławDolnośląskaczarny8613613600000000000000000
3747 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Tajfun"WrześniaWielkopolskagranatowy8133620310400000000000000
3844 Drużyna Harcerek Starszych "Biała Róża" im. hm. Floriana MarciniakaGnieznoWielkopolskaczarny83133103003000000000000000
392 Harcerska Drużyna Turystyczna "Tibesti"PrzasnyszMazowieckaczarny8213204641000450000000000
4011 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Ślad"OstrołękaMazowieckaczarny7712704920005800000000000
414 Drużyna Odkrywców "Młode Wilki"OświęcimKrakowskaczarny7712797003000000000000000
4215 Drużyna Starszoharcerska "NDZ"KartuzyGdańskaczarny751250000000000001250000
431 Olsztyńska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarpie Spectrum" im. Macieja Dawidowskiego ps. "Alek""Rodło"Warmińsko-Mazurskaczarny731230000000000001230000
441 Młynarska Drużyna Odkrywców "Lwy"ElblągWarmińsko-Mazurskaczarny7212212200000000000000000
45V Lubawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska „InVictus”IławaWarmińsko-Mazurskaczarny7012000000000353500005000
4611 Rudzka Drużyna Harcerska "Catrinos"Ruda ŚląskaŚląskaczarny7012012000000000000000000
479 Zamojska Drużyna Wielopoziomowa "Ventus"ZamośćLubelskaczarny7012012000000000000000000
487 Warcka Drużyna Harcerska "Bobry"SieradzŁódzkaczarny681180000000000001180000
49Krąg Instruktorski "Drogowskaz"BeskidzkiŚląskaczarny6611611600000000000000000
5011 Wrocławska Grunwaldzka Drużna Harcerska "Elfy z Cienistej Doliny"WrocławDolnośląskaczarny6511511500000000000000000
5121 Drużyna Harcerska "Wagabundy"SkierniewiceŁódzkaczarny2611100000000000076350000
52103 Drużyna Wędrownicza "Vestigia"CelestynówStołecznaczarny541040000000000001040000
5313 Bialska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Astus" im. ks. Edmunda BarbasiewiczaŁuków im. Bohaterów Ziemi ŁukowskiejLubelskaczarny511010041006000000000000
5498 Nyska Męska Drużyna Wędrownicza "Vis"NysaOpolskaczarny50100505000
556 Puławska Drużyna Wędrownicza "Bukowina"PuławyLubelskaczarny501000000000000000001000
5620 Bialska Drużyna Starszoharcerska "Sollers"Łuków im. Bohaterów Ziemi ŁukowskiejLubelskaczarny48980050004800000000000
578 Drużyna Starszoharcerska "Ignis"KutnoŁódzkaczarny4898000000000000980000
58119 Zagłębiowska Druzyna Harcerska "Pomarańczarnia" im. Andrzeja MałkowskiegoZiemi BędzińskiejŚląskaczarny469651000450000000000000
5911 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa " Elfy z Cienistej Doliny "WrocławDolnośląskaczarny44949400000000000000000
6042 Drużyna HarcerskaZiemi SanockiejPodkarpackaczarny439300000000000000000
6112 Gromada Zuchowa "Skorpionki"WarmińskiWarmińsko-Mazurskaczarny4292000000000000920000
629 Wielopoziomowa Olsztynecka Drużyna Odkrywców "Iskra"WarmińskiWarmińsko-Mazurskaczarny41913160000000000000000
631 Kętrzyńska Drużyna Starszoharcerska "Dignitas" im. Korpusu Ochrony PograniczaKętrzynWarmińsko-Mazurskaczarny40900036000005400000000
6489 Katowicka Drużyna Harcerska im. Stefana CzarnieckiegoKatowiceŚląskaczarny40900550350000000000000
656 Wielopoziomowa Gdańska Drużyna Harcerska "Fari"Bałtycki Hufiec Gdańsk-PortowaGdańskaczarny40909000000000000000000
6617 Łódzka Drużyna WędrowniczaŁódź-BałutyŁódzkaczarny38888800000000000000000
6720 Drużyna Harcerska "Buki" imienia Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"Stargard im. Juliusza DąbrowskiegoZachodniopomorskaczarny35850520033000000000000
688 Drużyna Starszoharcerska "Cud Świata"KłodzkoDolnośląskaczarny3484000000000000840000
6912 Tomaszowska Drużyna Harcerek "Kamienie z Górskiego Potoku" im. harcmistrza Stefana MirowskiegoTomaszów LubelskiLubelskaczarny33838300000000000000000
7097 Gdańska Drużyna Harcerek +2 "Związek Koniczyn"Gdańsk-ŚródmieścieGdańskaczarny3181000000000000810000
7111 Pilzneńska Drużyna Starszoharcerska "Pocisk" im. Zygmunta Pawlusa ps. "Turek"Ziemi PilźnieńskiejPodkarpackaczarny30808000000000000000000
7219 Drużyna Harcerska "Tornado"Nowa SólZiemi Lubuskiejczarny30808000000000000000000
73917 Łódzka Drużyna HarcerekŁódź-BałutyŁódzkaczarny29797900000000000000000
7414 Buska Drużyna Wielopoziomowa im. Lucjana Skrzyńskiego działająca przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w OpatowcuBusko-ZdrójKieleckaczarny2575000000000000750000
7599 Tarnowska Drużyna Starszoharcerska "Czerwone Berety" im. generała Stanisława SosabowskiegoTarnówKrakowskaczarny2575000000000000750000
7611 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Elfy z Doliny Mgieł"WrocławDolnośląskaczarny25757500000000000000000
7716 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka"Kędzierzyn-KoźleOpolskaczarny25757500000000000000000
7842 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Paradoks"LublinLubelskaczarny24747400000000000000000
7944 Drużyna Harcerska "Iskra"InowłódzŁódzkaczarny22727200000000000000000
807 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha"Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKieleckaczarny21717100000000000000000
81147 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Błękitni"Warszawa WawerStołecznaczarny20707000000000000000000
8219 Drużyna Harcerska "Invictus" im. Józefa PiłsudskiegoKrosnoPodkarpackaczarny18686800000000000000000
8333 Drużyna Harcerska "Włóczykije""Mazowsze" Mińsk MazowieckiMazowieckaczarny176700000045101200000000
8411 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Doliny Mgieł"WrocławDolnośląskaczarny17676700000000000000000
85303 Turystyczno-Krajoznawcza Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Włóczęga” im. Andrzeja Małkowskiego w Mińsku Mazowieckim"Mazowsze" Mińsk MazowieckiMazowieckaczarny16666600000000000000000
86998 Kielecka Drużyna Harcerska im. kpt. poż. hm. Stefana MajaKielce-MiastoKieleckaczarny14646400000000000000000
876 Suwalska Drużyna Wielopoziomowa "Wilki"SuwałkiBiałostockaczarny11616100000000000000000
8822 Drużyna Harcerska „Pędziwiatry”Sokołów PodlaskiMazowieckaubiega się o miano Drużyny Odkrywców6000000000000000600000
8931 Drużyna Harcerska "Wataha"MalborkGdańskaczarny8585800000000000000000
904 Wielopoziomowa Męska Drużyna Harcerska "Wrzos" im. Ireny Poborc w SpaleInowłódzŁódzkaczarny7575700000000000000000
9117 Męska Drużyna Wędrownicza "Grom"Poznań-RejonWielkopolskaczarny7575700000000000000000
928 Żuromińska Drużyna Harcerska „Semper Fidelis”ŻurominMazowieckaczarny050005000
9352 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Włóczykije" im. hm. Elżbiety GargulOstrowiec ŚwiętokrzyskiKieleckaczarny050000000000000005000
9473 Warszawska Drużyna Harcerska "Sensorium"Warszawa Praga PółnocStołecznaubiega się o miano Drużyny Odkrywców43434300000000000000000
95305 Warszawska Drużyna Harcerska "Rycerska Brać" im. Zgrupowania ŻubrWarszawa ŻoliborzStołecznaubiega się o miano Drużyny Odkrywców41414100000000000000000
96Harcerski Krąg Akademicki "Wtyczka"Łódzkaubiega się o miano Drużyny Odkrywców40404000000000000000000
975 Gromada Zuchowa "Dzielni Apacze" z Nowego WarpnaPoliceZachodniopomorskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców4000000000000000400000
981 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Dąbrowa" im. Władysława SzaferaZabrzeŚląskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców30303000000000000000000
99335 Krakowska Drużyna Starszoharcerska "Niewidzialni" im. Mieczysława KarłowiczaKraków-Nowa HutaKrakowskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców30303000000000000000000
1007 Bydgoska Drużyna Harcerska "Młode Wilki" im. Jana KochanowskiegoBydgoszcz-MiastoKujawsko-Pomorskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców23232300000000000000000
1016 Grucka Drużyna Harcerska "Fuzja"GrudziądzKujawsko-Pomorskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców20202000000000000000000
1027 Wielopoziomowa Dużyna Harcerska "Feniks" im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego w SzubiniePałukiKujawsko-Pomorskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców1515000000000015000000