Szczyt PRO 2018

Zbliża się Szczyt PRO – najważniejsze w każdym roku spotkanie naszego ruchu, które w tym roku odbędzie się w pierwszy weekend marca w Warszawie.

Jeżeli należycie do PRO, ubiegacie się o członkostwo w naszym ruchu albo po prostu jesteście jego sympatykami, chcecie dowiedzieć się o nim więcej, spotkać osoby z całej Polski, które również są PRO, wzbogacić swój warsztat pracy i naładować harcerskie akumulatory pozytywną energią, to Szczyt PRO jest właśnie dla Was.

Będzie to dla nas czas poznawania się, integracji, wymiany doświadczeń, dzielenia się pomysłami realizacji propozycji „Ekspedycja”, wspólnej pracy, spotkań z ciekawymi osobami oraz dyskusji o najważniejszych sprawach ZHP. Zgłoszenia trwają do 14 lutego.

Więcej informacji.