Szczyt PRO

Kutno, 6-8 marca 2020 r.

Druhny i Druhowie,
Członkinie i Członkowie Kadry PRO, Drużynowe i Drużynowi Drużyn Odkrywców oraz jednostek realizujących propozycję programową Genius Loci!

Mamy przyjemność zaprosić Was na Szczyt PRO – najważniejsze spotkanie naszego ruchu, które jak zawsze odbędzie się w pierwszy weekend marca. Tym razem jednak, dzięki gościnności I Kutnowskiego Szczepu „Innominata” widzimy się w Kutnie!

Szczyt PRO to świetna okazja żeby poznać inne osoby i drużyny należące (bądź kandydujące) do ruchu z terenu całej Polski. Będzie to także sposobność do poszerzenia swojej wiedzy, nabycia nowych umiejętności i zaczerpnięcia inspiracji na dalszą działalność – tak w ruchu, jak i również poza nim.

W programie spotkania znajdą się stałe punkty Szczytów PRO  takie jak Forum PRO, czyli podsumowanie działalności ruchu od czasu ostatniego spotkania, dawka świeżych informacji z pierwszej ręki co do planów na przyszłość a także prezentacja wyników drużyn, które podczas Superbohatera szczególnie zwróciły naszą uwagę. Drużyny realizujące propozycję Genius Loci będą miały okazję porozmawiać z mentorami i usłyszeć od nich kilka wskazówek na przyszłość.  Przygotowaliśmy dla Was też wiele innych propozycji – m.in. zajęcia nt. fake newsów oraz fact-checkingu w Internecie prowadzone przez specjalistów ze stowarzyszenia Demagog.

Zgłoszenia na Szczyt PRO przyjmujemy pod linkiem odkrywcy.zhp.pl/zgloszenianaszczyt  do 14 lutego. Wysokość wpisowego wynosi 29 zł płatne przelewem. Szczegółowe wiadomości co do wpłat – w tym nr konta – otrzymacie w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenie.

Szczycie PRO mogą wziąć udział:

• Członkowie i członkinie Kadry PRO (w tym więc wszystkie zespoły kadry włącznie z obsługą tras Rajdu Odkrywców);
  • Przedstawiciele Drużyn Odkrywców (maks. 2 przedstawicieli drużyny w wieku przynajmniej wędrowniczym);
  • Przedstawiciele drużyn realizujących propozycję programową Genius Loci (maks. 2 przedstawicieli drużyny w wieku przynajmniej wędrowniczym).

Do zobaczenia w Kutnie!