Wrześniowe spotkanie kadry PRO


Kolejne spotkanie kadry ruchu odbędzie się w Warszawie w dniach 1-3 września br.

Pierwszy weekend nowego roku harcerskiego poświęcimy na intensywną pracę: doprecyzowanie celów na najbliższy rok, wymianę pomysłów, stworzenie dokładnych planów, podzielenie się zadaniami, wypracowanie materiałów, a także – jak zawsze – na bliższe poznanie się i wspólną zabawę.

Zapraszamy na spotkanie członków wszystkich zespołów PRO, ale także każdego, kto obecnie nie pracuje w żadnym zespole, bo jest nowy w naszym ruchu albo wraca do aktywnego działania po dłuższej przerwie. Zachęcamy do przyjazdu również wszystkich, którzy nie mają teraz pomysłu na swoje miejsce w ruchu, ale za to chcą spędzić weekend w gronie starych przyjaciół z harcerskiego szlaku 🙂

Z obsług tras Rajdu Odkrywców 2018 na spotkaniu obowiązkowo stawiają się komendanci i programowcy.

Zgłoszeń dokonujemy do 20 sierpnia br. za pośrednictwem elektronicznego formularza.

Nocujemy w arcygościnnym XXI LO im. Kołłątaja przy ul. Grójeckiej 93 w Warszawie. Udział w spotkaniu nie wiąże się z żadną opłatą, każdy sam zapewnia sobie wyżywienie (organizatorzy dają wrzątek), śpimy na podłodze w salach lekcyjnych – zabierzcie więc ze sobą niezbędny ekwipunek, w tym obuwie z jasnymi podeszwami na zmianę 🙂

Zaczynamy w piątek o 20:00, kończymy w niedzielę o 13:00.

Szczegółowy harmonogram spotkania został przesłany pocztą elektroniczną. Kto go nie otrzymał, niech pisze na odkrywcy@zhp.pl.

Do zobaczenia! 🙂