Ranking PRO


W poniższym rankingu odnajdziecie punkty, jakie otrzymały jednostki po realizacji propozycji programowych oraz innych aktywności w ramach PRO.

Lp.Nazwa jednostkihufiecchorągiewpoziom zaawansowaniapunkty do wykorzystania na kolejny poziompunkty razemCzas OdkrywcówRegiobook PROGra planszowa PROReportaż PROSpot PROSzlak PROModelarstwo PROQuesting PROLiDAR PROOtwarte Zabytki PROWydarzenie PROLuter 2017EDD PROEkspedycjaWyspiański 150Superbohaterorganizacja Rajdu Grunwaldzkiego 2015organizacja Rajdu Odkrywców 2016organizacja Rajdu Odkrywców 2017organizacja Rajdu Odkrywców 2018
129 Grunwaldzka Ostrowska Drużyna Harcerska "Pogodni"WyszkówMazowieckazielony2476191643652334000000380084601120000
26 Drużyna Starszoharcerska "Rzarłacze" im. J. Harczuk-Muszyńskiej ZamośćLubelskazielony282586111055500000004200132010400092
338 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii PlaterStarachowiceKieleckazielony27858313504200032045183706010901050000
415 Drużyna Harcerska "Lipczanie" z PlaterówkiLubańDolnośląskazielony197568780552540060000000139601110000
512 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ,,Feniks''CiechanówMazowieckaczerwony3953981386051000000000860005010073
66 Drużyna Harcerska "Iskra" w DukliKrosnoPodkarpackazielony1244471510004502038012000960850000
712 Drużyna Harcerska "Bastion" im. Trzech BohaterówPiekary ŚląskieŚląskazielony194394770560006002500001090000067
841. Wędrownicza Drużyna Harcerska "Muppety" im. Tony'ego HalikaPowiatu WłocławskiegoKujawsko-Pomorskazielony186386860000000050019000005010081
91 Tanowska Drużyna Harcerska "Sokoły"PoliceZachodniopomorskazielony3532554003700003500001090900000
101 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców "Il Mondo"OświęcimKrakowskagranatowy6631477003638000000400040830000
1133 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców ,,Zwiad'' im. rtm. Witolda PileckiegoStargardZachodniopomorskazielony402901370053400600000000000000
1214 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Spirydion"OstrołękaMazowieckagranatowy862821110000000000000071001000
134 Grunwaldzka Harcerska Brygada StarszaNysaOpolskazielony74274930000000000000000010081
1443 Drużyna Wędrownicza „Plankton”GrójecMazowieckagranatowy138263530450401460160350000000000
1513 Drużyna Starszoharcerska "Pochodni"ZamośćLubelskagranatowy29257250000000540006201160000
161 Tanowska Drużyna Starszoharcerska "Rarogi"PoliceZachodniopomorskaczarny9125500000000000014101140000
171 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Amonit"Ziemi ZawierciańskiejŚląskagranatowy124249370510450031018170000005000
1874 Drużyna Starszoharcerska "Spartanie" im. Mikołaja z Ryńska w Nowej WsiGolub-DobrzyńKujawsko-Pomorskagranatowy1924905101005814001100001050000
1915 Drużyna Starszoharcerska "Świt" w Nowogrodzie BobrzańskimZielona GóraZiemi Lubuskiejgranatowy1152400445200000018000126000000
207 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zielona Siódemka” z Nowego WarpnaPoliceZachodniopomorskaczarny94240000000000018012630660000
21Krąg Starszyzny Harcerskiej „Zarzewie” przy 12 Szczepie NowowarpieńskimPoliceZachodniopomorskaczarny91236000000000015012630650000
2219 Drużyna Harcerska "Buki" im. Aleksandra KamińskiegoNowy TomyślWielkopolskazielony1721700000000000000005010067
2325 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława GrzymowiczaIławaWarmińsko-Mazurskagranatowy87212111000000000010091000000
248 Drużyna Starszoharcerska "Ignis"KutnoŁódzkaczarny482080000000000009801100000
253 Zambrowska Drużyna Harcerska "Grota"OstrołękaMazowieckagranatowy741995600130450000350000005000
26103 Drużyna Wędrownicza "Vestigia"CelestynówStołecznaczarny541920000000000001040880000
277 Katowicka Drużyna Harcerska im. 2 Pułku Powstańców ŚląskichKatowiceŚląskagranatowy521778800000000000089000000
287 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Forward"Bydgoszcz-MiastoKujawsko-Pomorskagranatowy521772439520451700000000000000
292 Młynarska Drużyna Starszoharcerska "Taurus"ElblągWarmińsko-Mazurskagranatowy4817305553250004000000000000
306 Drużyna Harcerska "Dziki"SłubiceZiemi Lubuskiejczarny8817300000000002001183500000
3133 Drużyna Harcerska "Włóczykije""Mazowsze" Mińsk MazowieckiMazowieckaczarny1716600000045101200000990000
3222 Drużyna Harcerska „Pędziwiatry”Sokołów PodlaskiMazowieckaczarny11216200000000000000601020000
3312 Gromada Zuchowa "Skorpionki"WarmińskiWarmińsko-Mazurskaczarny42161000000000000920690000
3442 Gryficka Drużyna Harcerska ,,Ciche Cienie"GoleniówZachodniopomorskaczarny1091591590000000000000000000
351 Kętrzyńska Drużyna Starszoharcerska "Dignitas" im. Korpusu Ochrony PograniczaKętrzynWarmińsko-Mazurskaczarny401590036000005400000690000
365 Konecka Drużyna Harcerska "Feniks" im. ppor. cc. Waldemara Szwieca "Robota"KońskieKieleckagranatowy331588100000000000000000077
3726 Drużyna Harcerska im. Andrzeja Małkowskiego "Leśni"BytomŚląskagranatowy2615130000000000000121000000
3822 Koszalińska Drużyna Wędrownicza "Płomień"Ziemi KoszalińskiejZachodniopomorskagranatowy2014512700000000001800000000
396 Drużyna Starszoharcerska "Wilcza..."BrzeskoKrakowskaczarny94144000000000000144000000
401 Pilzneńska Drużyna Harcerska "Zielona Jedynka" im.Eleonory Świerczek ps. 'Paproć"Ziemi PilźnieńskiejPodkarpackaczarny921421420000000000000000000
416 Suwalska Drużyna Wędrownicza "Wilki"SuwałkiBiałostockagranatowy161410390005200000000005000
4211 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "Envintalaya"WrocławDolnośląskaczarny861361360000000000000000000
4347 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Tajfun"WrześniaWielkopolskagranatowy813362031040000000000000000
4444 Drużyna Harcerek Starszych "Biała Róża" im. hm. Floriana MarciniakaGnieznoWielkopolskaczarny8313310300300000000000000000
452 Harcerska Drużyna Turystyczna "Tibesti"PrzasnyszMazowieckaczarny821320464100045000000000000
4611 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Ślad"OstrołękaMazowieckaczarny771270492000580000000000000
474 Drużyna Odkrywców "Młode Wilki"OświęcimKrakowskaczarny771279700300000000000000000
4815 Drużyna Starszoharcerska "NDZ"KartuzyGdańskaczarny75125000000000000125000000
491 Olsztyńska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarpie Spectrum" im. Macieja Dawidowskiego ps. "Alek""Rodło"Warmińsko-Mazurskaczarny73123000000000000123000000
501 Młynarska Drużyna Odkrywców "Lwy"ElblągWarmińsko-Mazurskaczarny721221220000000000000000000
512 Ostrołęcka Gromada Zuchowa Szare WilczkiOstrołękaMazowieckaczarny7112100000000000000201010000
52V Lubawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska „InVictus”IławaWarmińsko-Mazurskaczarny701200000000035350000005000
5311 Rudzka Drużyna Harcerska "Catrinos"Ruda ŚląskaŚląskaczarny701201200000000000000000000
549 Zamojska Drużyna Wielopoziomowa "Ventus"ZamośćLubelskaczarny701201200000000000000000000
557 Warcka Drużyna Harcerska "Bobry"SieradzŁódzkaczarny68118000000000000118000000
56Krąg Instruktorski "Drogowskaz"BeskidzkiŚląskaczarny661161160000000000000000000
5711 Wrocławska Grunwaldzka Drużna Harcerska "Elfy z Cienistej Doliny"WrocławDolnośląskaczarny651151150000000000000000000
5821 Drużyna Harcerska "Wagabundy"SkierniewiceŁódzkaczarny26111000000000000763500000
598 Morąska Drużyna Harcerzy Starszych „FDDH”MorągWarmińsko-Mazurskaczarny551050000000000000001050000
60Próbna Morąska Gromada Zuchowa „Strażnicy Marzeń”MorągWarmińsko-Mazurskaczarny551050000000000000001050000
611 Tanowska Drużyna Wędrownicza BiałozoryPoliceZachodniopomorskaczarny521020000000000000001020000
6213 Bialska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Astus" im. ks. Edmunda BarbasiewiczaŁuków im. Bohaterów Ziemi ŁukowskiejLubelskaczarny51101004100600000000000000
6398 Nyska Męska Drużyna Wędrownicza "Vis"NysaOpolskaczarny5010000505000
646 Puławska Drużyna Wędrownicza "Bukowina"PuławyLubelskaczarny50100000000000000000001000
655 Gromada Zuchowa "Dzielni Apacze" z Nowego WarpnaPoliceZachodniopomorskaczarny501000000000000000040600000
6620 Bialska Drużyna Starszoharcerska "Sollers"Łuków im. Bohaterów Ziemi ŁukowskiejLubelskaczarny4898005000480000000000000
67119 Zagłębiowska Druzyna Harcerska "Pomarańczarnia" im. Andrzeja MałkowskiegoZiemi BędzińskiejŚląskaczarny46965100045000000000000000
6811 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa " Elfy z Cienistej Doliny "WrocławDolnośląskaczarny4494940000000000000000000
6942 Drużyna HarcerskaZiemi SanockiejPodkarpackaczarny43930000000000000000000
707 Drużyna Starszoharcerska „Taka Paka”Łuków im. Bohaterów Ziemi ŁukowskiejLubelskaczarny4393000000000000000930000
7148 Lubelska Drużyna Harcerska „Araukanie”LublinLubelskaczarny4292000000000000000920000
729 Wielopoziomowa Olsztynecka Drużyna Odkrywców "Iskra"WarmińskiWarmińsko-Mazurskaczarny4191316000000000000000000
7311 próbna drużyna harcerskaCelestynówStołecznaczarny4191000000000000000910000
7489 Katowicka Drużyna Harcerska im. Stefana CzarnieckiegoKatowiceŚląskaczarny4090055035000000000000000
756 Wielopoziomowa Gdańska Drużyna Harcerska "Fari"Bałtycki Hufiec Gdańsk-PortowaGdańskaczarny4090900000000000000000000
7617 Łódzka Drużyna WędrowniczaŁódź-BałutyŁódzkaczarny3888880000000000000000000
7720 Drużyna Harcerska "Buki" imienia Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"Stargard im. Juliusza DąbrowskiegoZachodniopomorskaczarny3585052003300000000000000
788 Drużyna Starszoharcerska "Cud Świata"KłodzkoDolnośląskaczarny348400000000000084000000
7912 Tomaszowska Drużyna Harcerek "Kamienie z Górskiego Potoku" im. harcmistrza Stefana MirowskiegoTomaszów LubelskiLubelskaczarny3383830000000000000000000
8058 Gąbińska Drużyna Harcerska „GRADIAM”PłockMazowieckaczarny3282000000000000000820000
8197 Gdańska Drużyna Harcerek +2 "Związek Koniczyn"Gdańsk-ŚródmieścieGdańskaczarny318100000000000081000000
8211 Pilzneńska Drużyna Starszoharcerska "Pocisk" im. Zygmunta Pawlusa ps. "Turek"Ziemi PilźnieńskiejPodkarpackaczarny3080800000000000000000000
8319 Drużyna Harcerska "Tornado"Nowa SólZiemi Lubuskiejczarny3080800000000000000000000
84917 Łódzka Drużyna HarcerekŁódź-BałutyŁódzkaczarny2979790000000000000000000
8514 Buska Drużyna Wielopoziomowa im. Lucjana Skrzyńskiego działająca przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w OpatowcuBusko-ZdrójKieleckaczarny257500000000000075000000
8699 Tarnowska Drużyna Starszoharcerska "Czerwone Berety" im. generała Stanisława SosabowskiegoTarnówKrakowskaczarny257500000000000075000000
8711 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Elfy z Doliny Mgieł"WrocławDolnośląskaczarny2575750000000000000000000
8816 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka"Kędzierzyn-KoźleOpolskaczarny2575750000000000000000000
8942 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Paradoks"LublinLubelskaczarny2474740000000000000000000
9044 Drużyna Harcerska "Iskra"InowłódzŁódzkaczarny2272720000000000000000000
91162 Gdyńska Drużyna Harcerska „Vabadus”GdyniaGdańskaczarny2272000000000000000720000
927 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha"Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKieleckaczarny2171710000000000000000000
93147 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Błękitni"Warszawa WawerStołecznaczarny2070700000000000000000000
942 Drużyna Harcerska „Sokoły”NysaOpolskaczarny1969000000000000000690000
9519 Drużyna Harcerska "Invictus" im. Józefa PiłsudskiegoKrosnoPodkarpackaczarny1868680000000000000000000
964 Gromada Zuchowa Wesołe WilczkiJabłonowoKujawsko-Pomorskaczarny1868000000000000000680000
9711 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Doliny Mgieł"WrocławDolnośląskaczarny1767670000000000000000000
98303 Turystyczno-Krajoznawcza Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Włóczęga” im. Andrzeja Małkowskiego w Mińsku Mazowieckim"Mazowsze" Mińsk MazowieckiMazowieckaczarny1666660000000000000000000
99998 Kielecka Drużyna Harcerska im. kpt. poż. hm. Stefana MajaKielce-MiastoKieleckaczarny1464640000000000000000000
1006 Suwalska Drużyna Wielopoziomowa "Wilki"SuwałkiBiałostockaczarny1161610000000000000000000
10131 Drużyna Harcerska "Wataha"MalborkGdańskaczarny858580000000000000000000
1024 Wielopoziomowa Męska Drużyna Harcerska "Wrzos" im. Ireny Poborc w SpaleInowłódzŁódzkaczarny757570000000000000000000
10317 Męska Drużyna Wędrownicza "Grom"Poznań-RejonWielkopolskaczarny757570000000000000000000
1048 Żuromińska Drużyna Harcerska „Semper Fidelis”ŻurominMazowieckaczarny05000005000
10552 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Włóczykije" im. hm. Elżbiety GargulOstrowiec ŚwiętokrzyskiKieleckaczarny05000000000000000005000
10673 Warszawska Drużyna Harcerska "Sensorium"Warszawa Praga PółnocStołecznaubiega się o miano Drużyny Odkrywców4343430000000000000000000
107305 Warszawska Drużyna Harcerska "Rycerska Brać" im. Zgrupowania ŻubrWarszawa ŻoliborzStołecznaubiega się o miano Drużyny Odkrywców4141410000000000000000000
108Harcerski Krąg Akademicki "Wtyczka"Łódzkaubiega się o miano Drużyny Odkrywców4040400000000000000000000
1091 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Dąbrowa" im. Władysława SzaferaZabrzeŚląskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców3030300000000000000000000
110335 Krakowska Drużyna Starszoharcerska "Niewidzialni" im. Mieczysława KarłowiczaKraków-Nowa HutaKrakowskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców3030300000000000000000000
1117 Bydgoska Drużyna Harcerska "Młode Wilki" im. Jana KochanowskiegoBydgoszcz-MiastoKujawsko-Pomorskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców2323230000000000000000000
1126 Grucka Drużyna Harcerska "Fuzja"GrudziądzKujawsko-Pomorskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców2020200000000000000000000
1137 Wielopoziomowa Dużyna Harcerska "Feniks" im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego w SzubiniePałukiKujawsko-Pomorskaubiega się o miano Drużyny Odkrywców151500000000001500000000