Warsztaty “Drużyna PRO”


Już po raz drugi chcemy zaprosić Was do wspólnego przeżycia harcerskiej przygody!
Zapraszamy Was na warsztaty „Drużyna PRO”!
To weekendowe spotkanie, podczas którego możecie nie tylko wymienić się doświadczeniami z innymi harcerzami, ale możecie przede wszystkim wziąć udział w bardzo dobrze przygotowanych warsztatach. Nasze zajęcia prowadzą specjaliści i osoby doskonale przygotowane do prowadzenia dla Was bloków zajęciowych z przeróżnych tematyk. Poziom ich wiedzy oraz zaangażowanie pozwala nam śmiało mówić, że dzięki temu są to jedne z najlepszych warsztatów w całej Polsce.
Oprócz możliwości zdobycia szeregu nowych kompetencji, zarówno tych przydatnych w ZHP jak i w życiu prywatnym oraz zawodowym, nasze warsztaty to możliwość rozpoczęcia nowych działań harcerskich. Spotkania z władzami i nocne dyskusje przy herbacie czy kawie, spowodują, że z naszego wspólnego spotkania wyjdziecie naładowani energią oraz zmotywowani do dalszej pracy i rozwoju.

Cena: 49 zł
Zgłoszenia wkrótce!